Služby

Vítám Vás na svých webových stránkách. Najdete zde nabídku služeb v oblasti mnoha žánrů fotografie, předtiskové přípravy (DTP) i nejrůznějších možností tisku. Zhotovím Vám fotografie portrétní (i portréty managementu firem), reportážní či produktové, ve vlastním ateliéru, ve vybraném exteriéru nebo případně u Vás doma. Zachytím prchavé chvilky z Vašeho nejdůležitějšího dne, ať je to svatba, promoce či jiná slavnostní událost. Nafotím a do tisku připravím prezentaci Vašeho podnikání - výrobek, nemovitost či službu. Fotografie mohu dodat jak na fotopapíře, tak na plátně či deskách vhodných k přímému pověšení na stěnu. Samozřejmě i v digitální podobě na CD či DVD.

Jsem schopen dále s fotografií digitálně pracovat a snímky Vám vlastnoručně upravit. Digitální úprava poskytuje takřka neomezené možnosti. Díky mnohaleté praxi s grafickými programy mohu nabídnout i finální úpravu fotografií pro tisk - retuš, barevné a tonální úpravy, výřezy či montáže a doplnění textů.

 

Ateliérová fotografie

Nafotím jednotlivce od miminek po seniory, rodiny s dětmi, budoucí maminky (těhulky), začínající i profesionální modelky či modely.

Fotografie dodám na DVD, fotopapíře i na fotoplátně či forexových deskách.

Svatební fotografie

Na svatební den si chce každý uchovat ty nejkrásnější vzpomínky. Prostřednictvím mých fotografií si i po mnoha letech připomenete neopakovatelnou atmosféru Vašeho svatebního dne.